נפגשים בירושלים ב12-13 לדצמבר 2019

ימים
שעות
דקות
שניות

הצגת המרוץ

 

התחושה של ריצה בשטח, ביערות, על ההרים, בין המעיינות על שבילים, בנחלים ועל שלוחות ההרים. את תחושת החופש הזאת רצינו לחלוק אתכם. ולכן יצרנו את ארוע ה-HUM.

את השם היירוס – "קדוש" ביוונית ואחד משמותיה הקדומים של ירושלים – בחרנו לא במקרה. בחרנו אותו כדי להדגיש את החיבור בין העיר ממנה נתחיל ונסיים לרוץ לבין הטבע שסביבה. את החיבור בין האתגר הפיזי של ריצה ארוכה לבין החוויה הרוחנית הבלתי נשכחת שנוצרת במהלכה.

אירוע HUM -  הוא ארוע ריצת שטח שבא לתת כבוד לענף הספורט שאנחנו כל כך אוהבים. לתת כבוד לספורטאים. לתת כבוד ל"מגרש המשחקים" המרהיב של הרי ירושלים וכשיש תפאורה כל כך מושלמת מה שנשאר לנו זה רק לעטוף בהפקה ברמה בינלאומית ואז להזמין אתכם לחגיגת ריצה, שטח וסיבולת.

ולכם/ן נשאר עכשיו להפוך את הדמיון למציאות. לקחת את עצמכם למסע ייחודי דרך מחסומים פיזיים ומנטליים על מנת לחצות בסופו של דבר את קו הסיום.

נתראה ב - 12 בדצמבר לתחילת המסע.

 

ניקוד המרוץ:

ITRA – international Trail running association הוא ארגון הגג שמוביל בשנים האחרונות את פיתוח תחום ריצת השטח בעולם.

שיטת הניקוד שהנהיג לדירוג רמת קושי של מירוצים מקובלת כיום בכל העולם ומהווה את תנאי הכניסה למירוצים הגדולים ונחשקים ביותר – למשל ה - UTMB.

כל מסלול שעומד בתנאי סף ואיכות מחמירים עובר הערכה קפדנית – אשר בסופה הוא מקבל דירוג על פי רמת קושי.

הוועד המארגן של מרוץ HUM שואפים להתבסס על סטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר ועל כן הגשנו את המקצים שלנו להערכה לצורך קבלת דירוג רמת קושי.

בנוסף לדירוג רמת הקושי של המסלול – קיימת גם מערכת דירוג אישית לכל ספורטאי. התוצאה של כל ספורטאי שמסיים מסלול מדורג – משוקללת על פי התוצאה האישית של הספורטאי – ומספקת דירוג בינלאומי עדכני.

אנחנו שמנו לנו כמטרה לסייע לספורטאים ישראלים להשתלב בכל הרמות של ריצת השטח בעולם וכעת יש אפשרות לצבור ניקוד ודירוג בינלאומי אשר יאפשר להם כניסה לתחרויות הגדולות בעולם – על מסלולים כאן בבית.

כיום מרוץ HUM הינו המירוץ היחיד בישראל המקבל הכרה רשמית מ - ITRA.

 

הצוות המארגן:

מרוץ היירוס אולטרה מרתון ירושלים הינו פרי יוזמה של רצי שטח בכירים בישראל וחברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום הפקות האירועים ובפרט אירועי ספורט. 

מטרת המרוץ העיקרית היא חיבור ריצת השטח לעיר ירושלים והקמת אירוע ריצה בינלאומי שמושך רצים מהעולם לישראל.

הצוות המארגן קבע כמה נורמות אשר מובילות את התנהלות המרוץ וההפקה אליה אנו שואפים. שמנו לנו דגש לספק חוויה כוללת ואיכותית לרצים אשר מגיעים לעמוד באתגר על פי המקצים השונים.

 

שותפים רשמיים:

חסויות משנה ושיתופי פעולה:

שינוי גודל גופנים